(067) 572-25-99
(098) 411-92-41
info@phoenix.net.ua

Прозовий бюджет як інструмент ГУПодивилося: 451

15.12.2017 р. Тренінговий центр “Фенікс” приймав активну участь у круглому столі на тему «Прозовий бюджет як інструмент громадської участі».  Доповідачка: Катерина Орєхова.

В умовах децентралізації та підвищення самостійності місцевих бюджетів посилюється відповідальність місцевих органів влади за результати діяльності. На законодавчому рівні методичні підходи до оцінювання фінансової спроможності територіальних громад відсутні. Це зменшує зацікавленість місцевих органів влади в оцінюванні фінансової спроможності територіальних громад та підвищенні її рівня.

Закордонний досвід підтвердив необхідність оцінювання фінансової спроможності територіальних громад. Його результати використовуються для потреб парламенту, суспільства, уряду (президента, органів влади, які відповідають за бюджет) або керівництва програми для надання рекомендацій щодо підвищення ефективності діяльності органів місцевого самоврядування.

На круглому столі на тему «Прозовий бюджет як інструмент громадської участі» запропоновано методичний підхід щодо інтегральної оцінки фінансової спроможності територіальних громад.

Також за результатами круглому столу на тему «Прозовий бюджет як інструмент громадської участі» обґрунтовано доцільність його впровадження в діяльність органів місцевого самоврядування!

 

 

Залишити відповідь