(067) 572-25-99
(098) 411-92-41
info@phoenix.net.ua

ФІНАНСОВА СПРОМОЖНІСТЬ ТЕРИТОРІАЛЬНИХ ГРОМАД


Записалося: 0
Подивилося: 803

Згідно Національної стратегії сприяння розвитку суспільства в Україні на 2016-2020 роки активне, впливове і розвинене громадське суспільство є важливим елементом будь-якої демократичної держави та відіграє одну з ключових ролей у впровадженні нагальних суспільних змін і належного врядування, в управлінні державними справами і вирішенні питань місцевого значення, розробці і реалізації ефективної державної політики у різних сферах, утвердженні відповідальної перед людиною правової держави, розв’язанні політичних, соціально-економічних та гуманітарних проблем.

Згідно Закону України «Про громадські об’єднання» № 5026-VI від 22.06.2012 громадське об’єднання може здійснювати діяльність зі статусом юридичної особи або без такого статусу. Громадське об’єднання зі статусом юридичної особи є непідприємницьким товариством, основною метою якого не є одержання прибутку.

Якщо Ви бажаєте створити громадське об’єднання та (або) підвищити його фінансову спроможність, тоді Ви правильно зробили, що звернулися до нас.

Для вирішення цих проблем тренінговий центр «Фенікс» пропонує комплекс тренінгів:

  1. Тренінг: Громадський аудит ефективності місцевих бюджетних процесів;
  2. Тренінг: Бюджетне планування та прогнозування: закордонний досвід та вітчизняна практика.

Залишити відповідь