(067) 572-25-99
(098) 411-92-41
info@phoenix.net.ua

МІЖНАРОДНА ТЕХНІЧНА ДОПОМОГАПодивилося: 823

Цей курс призначений для активістів, громадських діячів, державних службовців, журналістів, для тих хто готовий створити унікальний, інноваційний успішний проект. Для тих, хто бере на себе управління власним життям, через управління проектами.
Процес активізації громади доволі складний. На практиці залучення громадян відбувається поступово, при умові, що громада разом з місцевою владою постійно реалізує у своєму населеному пункті громадські ініціативи. Існують різні способи втягнення громадян, підвищення їх інформованості, відповідальності та причасності. Один їх таких способів називається методом проектів. В цьому випадку громадські лідери не просто час від часу залучають громадян. Цьому процесу придається системний та цілеспрямований характер, орієнтований на конкретні результати в чітко виражених  часових в рамках. Для використання такого методу треба навчитися управляти проектами, уміти аналізувати ситуацію, ставить цілі, планувати, залучати ресурси, в тому числі добровольців, шукати фінансові кошти та готувати репортажі.
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАТИМИ з чого почати? Визначитись з тренінгами тут.

  1. Як визначити ідею проекту розвитку громади.
  2. Визначення проблеми через коло заінтересованих сторін, засоби розв’язання, виходимо на продукт та результати проекту.
  3. Яким чином формується команда управління проектом, визначаємо зміст та послідовність дій, необхідні ресурси за проектом.
  4. Вартість проекту та джерела фінансування.
  5. Моніторинг реалізації та оцінювання успішності проекту.

 

 

Та зареєструватися на курс ДИСТАНЦІЙНОГО НАВЧАННЯ

 або отримайте консультації по скапу sveta195982

 

 

 

Залишити відповідь